Web Tasarım Fiyatları

Web Tasarımı hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web Sitesinin Önemi Nedir?

Günümüzde artık her şey dijital dünyada. Eskilerde mektup, fax gibi yollarla yapılan işler ve işlemler daha sonra yerini telefona bıraktı. İnternetin ülkemizde ve dünyada yaygınlaşmasıyla da iş yaşamı artık web siteleri üzerinden yürümeye başladı.

Hal böyle olunca wen siteleri çok önemli bir hale gelmeye başladı. Çünkü artık web sitesi olmayan firmalar müşterilerine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşamıyor hatta ciddiye bile alınmıyor. Web sitesi sahibi firmalar ise müşterilerine kolayca ulaşarak sürekli olarak telefon almakta, e-posta yoluyla teklifler almakta ve iletmekte, işlerini daha efektif bir şekilde yönetmektedir.

Peki Web Sitesini Kime Yaptırmalıyım?

Web sitesi tasarımcısı ve firması olduğunu iddia eden birçok firma ve kişi bulunmaktadır. Ancak bu kişilerin çoğu kodlama hakkında hiçbir bilgiye sahip olmamakla birlikte, ne web sitesi tasarımı ne de SEO ile alakalı profesyonel olmayan kişilerdir. Dolayısıyla bir web sitesi yaptırırken hazır tema kullanan ve çoğunlukla WordPress kullanarak herhangi bir tema özelleştirmesi, optimizasyon işlemleri yapamayan kişilerin tekliflerinde sunduğu 250-300 TL gibi rakamlar işlerini ciddiyetsiz olarak yaptıklarının göstergesidir. Bu gibi kişi ve firmalara yaptırılan web siteleri sonrasında memnun kalmayan ve Google'da yükselemediğini ve işlerinde yükselemediğini söyleyen müşteriler, bu işi profesyonel ve kaliteli olarak yapan kişilere yönelmektedir.

bordokod olarak tasarım konusunda müşteri ile birebir iletişime geçerek her aşamada müşteri fikirlerinden hareketle tasarım çalışmalarımı yürütmekteyim. Daha önceki referanslarımı inceleyerek bu konu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Hazır altyapıları kullanmadan oluşturmuş olduğum siteler kullanıcıya daha hızlı şekilde gösterilmekte yani web siteleri daha hızlı açılmakta ve müşteri daha siteye girmeden siteden uzaklaşmamaktadır. Ayrıca mobil uyumlu olarak tasarlanan web siteleri Google SEO açısından önem arz etmekte ve kullanıcıya daha hoş bir görünüm sunmaktadır.

Web sitesi yapıldıktan sonra teknik desteğini sürdüren bordokod ile herhangi bir teknik sorun veya müşteri isteği olması durumunda müşteriyle olan irtibatı devam etmektedir.

Web Sitesi & Web Tasarım Fiyatları Ne Kadardır?

Web sitesi içerik olarak sektörden sektöre değişmekle birlikte, hizmet edeceği duruma göre de farklı web yazılım ve tasarımları geliştirilmektedir. Kurumsal firmaların kendi firmalarını tanıtacağı web sitelerinden, ürünlerini sergileyeceği ve bu işi e-ticaret yapmak için kullanan firmalara, üyelik özellikli bir web sitesi kurarak farklı amaçlara hizmet eden web sitelerine ve daha birçok fikirlere kadar web yazılımları geliştirmekteyim. Dolayısıyla her bir web sitesi kendi içerisinde farklı vakit gerektireceği için sabit bir fiyat verilmesi yanlış olur. Ancak en uygun web sitesi fiyatını öğrenmek ve bu hizmeti gerçekten profesyonel bir kişiden almak için benimle iletişime geçerseniz hiç pişman olmayacağınızın garantisini veriyorum.